Keuruun asiointi­liikenne

Puikkarin aikataulut

Aikatulut voimassa 1.6.2024 alkaen. Reitit ajetaan maanantaisin.

Meno

Kurkiniemi - Keskusta

08.45

Jäähalli, p-alue

08.50

Kuikkaraitti 12

08.54

Pyyraitti 12

08.55

Kurkiniemi kioski

09.00

Punaportintie 14

09.03

Lehtiniemi päiväkeskus / Tuurilakoti

09.03

Wegeliuksentie

09.04

Kaupungin­talon pysäkki

09.06

Sairaala pääovi

09.07

 S-market

09.10

 Lidl

09.10

 K-Järvituuli

09.12

 Megamarket (tarvittaessa)

Keskusta - Kurkiniemi

Paluu

Megamarket (tarvittaessa)

10.38

K-Järvituuli

10.39

Lidl

10.39

S-market

10.42

Sairaala pääovi

10.43

Kaupungintalon pysäkki

10.45

Wegeliuksentie

10.46

Lehtiniemi päiväkeskus / Tuurilakoti

10.46

Punaportintie 14

10.49

Kurkiniemi kioski

10.54

Pyyraitti 12

10.55

Kuikkaraitti 12

10.59

Jäähalli, p-alue

11.05

Meno

Ketvelniemi - Keskusta

09.15

Tehtaantie 3

09.18

Kukkainniementie 13

09.20

Juurikkaniemi sairaala pääovi

09.25

Varsitie pysäkki

09.28

Samuli Rantasentie 14

09.30

Työväentalo

09.34

Kaupungintalon pysäkki

09.36

Sairaala pääovi

09.37

S-market

09.38

Kippavuorentie 7

09.40

Lidl

09.40

K-Järvituuli

09.42

Megamarket (tarvittaessa)

Keskusta - Ketvelniemi

Paluu

Megamarket (tarvittaessa)

11.08

K-Järvituuli

11.10

Lidl

11.10

Kippavuorentie 7

11.11

S-market

11.13

Sairaala pääovi

11.14

Kaupungintalon pysäkki

11.16

Työväentalo

11.20

Samuli Rantasentie 14

11.22

Varsitie pysäkki

11.25

Juurikkaniemi sairaala pääovi

11.30

Kukkainniementie 13

11.32

Tehtaantie 3

11.35

Meno

Otava - Keskusta

09.45

Otavan kirjapaino

09.47

Mustasaari pysäkki vt 23

09.50

Melonsaari Kortesalmentie 13

09.55

Pappilanniemi Oriniementie th

09.57

Kamana P-alue

10.04

Kaupungintalon pysäkki

10.06

Sairaala pääovi

10.07

S-market

10.10

Lidl

10.10

K-Järvituuli

10.12

Megamarket (tarvittaessa)

Keskusta - Otava

Paluu

Megamarket (tarvittaessa)

11.38

K-Järvituuli

11.40

Lidl

11.40

S-market

11.43

Sairaala pääovi

11.44

Kaupungintalon pysäkki

11.46

Kamana P-alue

11.53

Pappilanniemi Oriniementie th

11.55

Melonsaari Kortesalmentie 13

12.00

Mustasaari pysäkki vt 23

12.03

Otavan kirjapaino

12.05

Meno

Kivelä - Keskusta

10.15

Kivelän kauppa

10.17

Kivelän kioski

10.19

Karjoportintie / Uskalintie th

10.22

Nyyssänniemi th

10.25

Mutkatie / Huviniemi th

10.26

Korsutie th

10.30

Kaupungintalon pysäkki

10.32

Sairaala pääovi

10.33

S-market

10.36

Lidl

10.36

K-Järvituuli

10.38

Megamarket (tarvittaessa)

Keskusta - Kivelä

Paluu

Megamarket (tarvittaessa)

12.03

K-Järvituuli

12.05

Lidl

12.05

S-market

12.08

Sairaala pääovi

12.09

Kaupungintalon pysäkki

12.10

Korsutie th

12.15

Mutkatie / Huviniemi th

12.17

Nyyssänniemi th

12.18

Karjoportintie / Uskalintie th

12.20

Kivelän kioski

12.23

Kivelän kauppa

12.25